Ogrod Miłosna

las1

las3

28.06.17

Obchody międzynarodowego dnia jogi w Ogrodzie


25 czerwca w ogrodzie odbyły się zajęcia pt. "Podwiń kość ogonową".


Kwidzyńscy jogini i sympatycy tej formy aktywności uczcili swoje święto w Ogrodzie Dendrologicznym Miłosna, gdzie pani Katarzyna Drelich poprowadziła zajęcia pod hasłem „Podwiń kość ogonową”.

Ćwiczenia skierowano szczególnie do osób, które w ciągu dnia sporo czasu spędzają przy biurku, czy za kierownicą samochodu. Podczas zajęć można było dowiedzieć się jak pracować nad swoją prawidłową postawą – zarówno podczas siedzenia jak
i chodzenia, jak kontrolować swój oddech i dzięki niemu ograniczać poziom stresu, wreszcie – jak zrelaksować swój umysł i ciało po ciężkim dniu.

Poza zajęciami z jogi był również piknik i gotowanie na żywo. Zupa marokańska, bezglutenowy placek marchewkowy, orzeźwiająca lemoniada to tylko niektóre ze specjałów, których można było skosztować.

W przerwie między ćwiczeniami i piknikiem uczestnicy wybrali się na krótką wycieczkę po ogrodzie, dyskutując na temat otaczającej nas flory i fauny. Jednym z przystanków była ścieżka sensoryczna –warto podkreślić, że spacer po niej dostarczył dużo zabawy nie tylko najmłodszym uczestnikom pikniku.

Fotorelację można obejrzeć na profilu jayoga:  https://www.facebook.com/jogakwidzyn

Gorąco zachęcamy do wakacyjnych odwiedzin naszego ogrodu.

 

Nadleśnictwo Kwidzyn
ul. Braterstwa Narodów 67, 82-500 Kwidzyn
www: kwidzyn.gdansk.lasy.gov.pl e-mail: kwidzyn@gdansk.lasy.gov.pl
Aktualności | Galeria | Szukaj | Regulamin | Kontakt | Polityka prywatności